вирок педофілу з Кам’янки-Бузької

Кам’янка-Бузький районний суд відправив на 5 років до тюрми місцевого жителя, який розбестив неповнолітню сусідку

Чоловік заманив дитину до себе додому, пообіцявши їй цукерки, після чого здійснив сексуальне насильство над нею. Чоловік разом з адвокатом і прокурором просили про умовне покарання, однак суддя не знайшла причин, щоб відпустити педофіла на волю, повідомляє DROBRO.

Увечері 10 жовтня 2020 року чоловік прийшов у будинок до своїх сусідів і покликав малолітню дівчину до себе, пообіцявши дати їй цукерки. Коли дитина прийшла до нього додому, чоловік спустив з неї штани та білизну і розбестив її. Коли на обійстя його будинку прийшла матір дівчинки, педофіл припинив свої дії.

Матір дитини пояснила, що коли прийшла до чоловіка додому, то він тримав її доньку в руках. Вона запитала в дитини, що трапилось і дівчинка сказала, що сусід «робив їй масаж» в інтимній зоні. Матір дівчинки спочатку вимагала суворого покарання для сусіда-педофіла, але в ході судових слухань змінила думку і заявила, що чоловіка не слід карати суворо.

У судовому засіданні 8 лютого 2022 року чоловік визнав свою провину у розбещенні дівчинки і також попросив про м’яке покарання.

У матеріалах справи вказано, що прокурор просив відпустити педофіла на іспитовий термін, взявши до уваги до уваги його щире каяття. Втім суддя Уляна Костюк, яка розглядала цю справу, не знайшла підтверджень цьому каяттю.

«З обставин справи видно, що обвинувачений визнав свою вину у вчиненому, проте його поведінка під час судового розгляду вказує на відсутність у нього щирого жалю з приводу вчиненого, оскільки в ході судового розгляду справи він жодним чином не виявляв жалю з приводу вчиненого ним кримінального правопорушення та не міг пояснити суду, чому саме він вчинив кримінальне правопорушення. Обвинувачений не вчиняв дій по відшкодуванню будь-якої шкоди потерпілій не намагався вибачитись перед нею починаючи з жовтня 2020 та не висловлював жалю з приводу вчинення ним кримінального правопорушення», – вказано у вироку суду.

Джерело: zaxid.net

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »