Через два з половиною місяці “спецоперації” у лексиконі російської влади, яка збиралася взяти Київ за три дні, з’явилося таке слово, як “капітуляція”

Війна, яку диктатор рф путін розв’язав проти мирної України, триває не за планом Кремля. Про це свідчить нинішня риторика високопоставлених осіб мордора. Про це в Twitter написав колишній командувач силами НАТО в Європі (2014 – 2017 роки) американський генерал Бен Ходжес, передає DROBRO.

Він звернув увагу на гучну заяву посла росії до США Анатолія Антонова. В інтерв’ю кремлівському пропагандисту Володимиру Соловйову він заявив з приводу “спецоперації”: “Ми однозначно в цьому впевнені, принаймні російські дипломати, які працюють тут (у посольстві рф у Сполучених Штатах – ред.), такої капітуляції не буде, ніколи не буде” “.

На думку Ходжеса, нова риторика є доказом, що вище керівництво рф вже замислюється про такий сценарій. “Це означає: вони насправді визнають, що це (капітуляція – ред.) реальна можливість”, – написав американський генерал.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Заяву Антонова прокоментував впливовий російський Telegram-канал “Малюта Скуратов”. Він звернув увагу на те, що слова дипломата не співвідносяться із “лінією партії”.

“Яке слово цікаве на горизонті з’явилося… А хіба буває капітуляція у “спецоперації”? Вона може бути успішною чи провальною. Капітуляція – це про війну. Може, настав час називати речі своїми іменами? Вже й дипломати промовляються”, – зазначив ресурс.

Вже очевидно, що повномасштабне вторгнення військ орків в Україну обернулося для Кремля катастрофою. Головним і єдиним планом Москви був блискавичний бліцкриг із захопленням Києва, поваленням законної української влади та заміною їх на проросійських маріонеток. План посипався вже перші дні агресії. Замість бліцкригу армія мордора отримала повноцінну війну із серйозним противником, до чого виявилася не готова.

ЗС рф не змогли утримати північ України та ганебно втекли. Наразі боротьба йде за схід країни, однак і там у росіян нічого не виходить. Експерти очікують швидкого контрнаступу ЗСУ, який повністю розгромить окупаційні сили рф.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »