Пропозиція Анкари провести морську евакуацію поранених з маріупольського заводу “Азовсталь” залишається на столі переговорів

Прес-секретар президента Туреччини Ібрагім Калін підтвердив пропозицію турецької сторони здійснити морську евакуацію поранених українських захисників Маріуполя, заблокованих орками на території металургійного комбінату “Азовсталь”.

Калин повідомив в інтерв’ю Reuters, що два тижні тому обговорював цю ініціативу особисто з українським лідером Володимиром Зеленським. Незважаючи на те, що Москва не дала своєї згоди на запропонований Туреччиною план, він досі залишається на столі переговорів, уточнив прес-секретар Ердогана, передає DROBRO.

Пропозиція Анкари передбачає евакуацію українських військових спочатку до Бердянська (по суші), після чого турецьке судно доставить їх морським шляхом до Стамбула. Калин зазначив, що позиція Москви “міняється день у день”. Ворожа сторона оцінює обстановку з безпекою на місцях та іншу динаміку розвитку подій. У зв’язку з цим складно отримати тверду відповідь чи зобов’язання з будь-якої сторони, додав співрозмовник.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Один із захисників Маріуполя повідомив у суботу, що на території “Азовсталі” перебувають близько 600 поранених, багато з них у тяжкому стані. Ситуація ускладнюється антисанітарними умовами, відсутністю медикаментів, їжі та води. Багато військових гинуть через неможливість надати належну медичну допомогу. Водночас орки продовжують завдавати ударів по “Азовсталі” з авіації, артилерії, танків та іншого озброєння. Противник застосовує велику кількість піхоти для штурму українських позицій.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »