“Це вам за Дніпро”, – ще учора у вечері, Олещук опублікував у Мережі пост-натяк для окупантів

Олещук виклав у Мережу фото з Дніпра від 14 січня 2023 року, коли окупанти вдарили по багатоповерховому будинку ракетою “Х-22”, передає DROBRO.

Рік тому ворожа ракетна атака на Дніпро знищила цілий під’їзд 9-поверхового житлового будинку. Тоді загинуло щонайменше 46 людей, включаючи трьох дітей. А через рік командувач ЗС ЗСУ Олещук натякнув на те, що удар по двох ворожих літаках ВКС рф – це справа рук ЗСУ.

Він опублікував невеликий пост, написавши, що це помста за Дніпро. При цьому відмовився називати будь-які деталі. Відомо, що пілоти ворожого літака-розвідника “А-50” на зв’язок не виходять із 14 січня. Пілоти “Іл-22”, незважаючи на попадання в борт літака, все ж таки дотягнули до одного з аеродромів.

Відомо про двох поранених окупантів. При цьому практично всі російські пабліки рясніють новинами про те, що обидва російські літаки збили свої системи ППО, що знаходяться в районі Криму. На момент НП саме була тривога, а Кримський міст був перекритий. Не виключено, що в паніці та страху перед ЗС ЗСУ противник почав стріляти по своїх.

Однак цей факт не виключає і того, що за тривогою на Кримському мосту стоять ЗСУ, які все чітко спланували, щоб російська ППО почала бити по своїх же.

На час написання статті стало відомо, що у командуванні Повітряних Сил ЗСУ офіційно підтвердили знищення двох важливих та дорого вартісних бортів.

Від admin