Ясинувата

Начальник залізничного вокзалу Ясинуватої зазначила, що зараз потік поїздів в порівнянні з 2014 роком значно зменшився

Потік поїздів через окуповану проросійськими бойовиками Ясинувату помітно зменшився в порівнянні з довоєнним періодом. Про це повідомляє в своєму YouTube-блозі журналіст, уродженець окупованого Донецька і член української делегації в Мінській ТКГ Денис Казанський, інформує DroBro.

В якості підтвердження він посилається на недавнє інтерв’ю начальника залізничного вокзалу Ясинуватої Олени Аліпової, яке опубліковано в Telegram-каналі бойовиків “ДНР” “Донбас вирішує”. За її словами, якщо до початку війни і приходу російських військ на Донбас у 2014 році через Ясинувату проходило 75 пар приміських поїздів і 45 пар поїздів далекого прямування, то зараз ходить всього 10 пар електричок і 2 пасажирських потяги.

Це рейси Ясинувата – Луганськ і Ясинувата – Успенська. “Вдумайтеся: трафік по залізниці впав в 10 разів! Ось так Донбас” врятували “від” утисків “. Якщо при “поганій” Україна через Ясинувату постійно ходили потяги, в тому числі в Росію, то тепер фактично залишилися тільки приміські електрички. І навіть в Росію потягом більше виїхати не можна”, – зазначає Казанський.

За словами блогера, справа йде по “абхазькому” сценарію, коли інфраструктура вмирає, а транспорт не ходить. І хоча деякі з / д-гілки залишаться для того, щоб вивозити до Росії з шахт Донбасу вугілля, а також розпиляні на металобрухт підприємства, пасажирська інфраструктура більше не потрібна ні бойовикам, ні самій Росії.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *