Облаштування дренажної системи

Одна з найдревніших освітніх споруд Дрогобича – Ліцей №1 імені Івана Франка на шляху змін та оновлень

Стартували роботи з облаштування дренажної системи, а також і водовідведення центральної та бокової стін установи. Як стверджує керівник Ліцею Леся Терлецька, проблема відсутності дренажної системи, а відтак систематичні підтоплення будівлі навчального закладу водами руйнують її та створюють низку проблем, інформує DroBro.

Будівля Ліцею стоїть нижче рівня дороги і всі води потрапляють в фундамент споруди, якого апріорі немає – він цегляний. Упродовж багатьох років це питання не вирішувалося. Відтак цьогоріч ми вчергове звернулися до керівництва міста з проханням допомогти нам в розв’язанні наболілого питання. Нас почули, – розповідає Леся Терлецька.

Два тижні тому стартували масштабні роботи із облаштування дренажної системи навчального закладу. Як стверджує керівник відділу освіти Дрогобича – Петро Шев’як, такі зміни вкрай необхідні, оскільки через підтоплення в підвальних приміщеннях установи збирається вода та стоїть сирість.

Загальна вартість робіт становитиме 800 тис.грн. Цьогоріч плануємо здійснити частину робіт, вартість яких коштуватиме понад 350 тис. грн. Їх плануємо завершити до кінця листопада. Наразі облаштовуємо дренажну систему біля головної стіни навчального закладу зі сторони дороги, – зазначив Петро Шев’як.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »