новини Дрогобича

Проєкт GIZ – Connective Cities обрав Дрогобич для впровадження нових цифрових сервісів

З 21 вересня по 20 жовтня відбувся проєкт діджиталізації для південно-східних європейських міст від GIZ – Connective Cities. У заході взяли участь 25 європейських міст, поміж яких і Дрогобич.

Дрогобич представляли КУ «Інститут міста Дрогобича», спільно з відділом інформаційних технологій, аналізу та цифровізації Дрогобицької міської ради, передає DroBro.

В рамках проєкту кожне місто презентувало свої напрацювання в галузі цифровізації та наявних інструментів Smart City, учасники ділились досвідом та виконували завдання, які підготували для них організатори.

За словами учасників, в ході проєкту вдалось отримати чимало нових знань та інструментів, які в подальшому варто використовувати в роботі. Одним з таких інструментів є так звана Miro bourd – візуальна платформа для співпраці та роботи над проєктами, з можливістю проведення онлайн-зустрічей та семінарів.

З поміж 25 міст з різних країн південно-східної Європи, Україну представляли три міста:

  • Львів,
  • Харків
  • та Дрогобич.

Під час презентації, дрогобичани порушили тему розробки електронного кабінету мешканця, який зараз реалізовує відділ ІТ.

Роботи з розробки електронного кабінету мешканця практично завершено. Цей сервіс підвищить ефективність та прозорість в роботі органу місцевого самоврядування та значно спростить процедуру отримання необхідної інформації чи послуг мешканцями нашої громади, – розповів начальник відділу інформаційних технологій, аналізу та цифровізації Дрогобицької міської ради Олег Пецюх

За результатом виконаних завдань та орієнтованості на залучення нових інструментів для прозорішої роботи, GIZ обрала одне місто, якому надаватиме експертну підтримку у впровадженні цифрових сервісів. Цим містом став Дрогобич.

Експерти GIZ надаватимуть Дрогобичу консультаційну підтримку та допомогу в тестуванні розробленого кабінету мешканця. Для тестування буде відібрано бажаючих добровольців, мешканців громади, які впродовж тестового періоду використовуватимуть кабінет, фіксуючи те, наскільки зручний він в користуванні, чи добре працюють всі інструменти та що у ньому варто змінити чи покращити.

Просимо активних людей долучатись до нашого проєкту в якості тестувальників. Все буде проходити онлайн. Для участі треба заповнити анкету. Ми відберемо 15 учасників, які в подальшому будуть залучені до процесу тестування Кабінету мешканця та визначатимуть, що саме треба в ньому покращити. Робота триватиме до кінця року, – зазначив менеджер КУ «Інститут міста Дрогобича» Юрій Яцків

Зголоситись на участь в проекті в якості тестувальника можна заповнивши анкету: https://cutt.ly/tTmsvE4.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »