У Дрогобичі в неділю відкриють головну ялинку міста

Прийом громадян проводитимуть у встановленому приміщенні на першому поверсі міської ради та по затвердженому графіку

З метою забезпечення здоров’я мешканців громади та працівників виконавчого комітету Дрогобицької міської ради і дотримання протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби Covid-19, – керівники та спеціалісти управлінь та відділів Дрогобицької міської ради проводитимуть прийом громадян у встановленому приміщенні на першому поверсі міської ради та у відповідності до затвердженого графіку.

Як повідомляє DroBro з посиланням на ДМР, відповідне розпорядження було видане міським головою Дрогобицької громади Тарасом Кучмою 24 грудня 2021 року.

За кожним управлінням та відділом затверджено години, в межах яких керівники та спеціалісти структурних підрозділів ради здійснюватимуть прийом громадян.

Відтак:

  • з понеділка по четвер зустрітись з посадовцем необхідного відділу чи управління можна з 10:00 до 12:00 до обіду та з 14:00 до 16:00 по обіді.
  • В п’ятницю прийом громадян проводитимуть з 10:00 до 12:00 до обіду та з 14:00 до 15:00 після обіду.

З графіком можна ознайомитись на дошці оголошень, що розміщена на першому поверсі міської ради. Виклик необхідного спеціаліста здійснюватиме черговий міської ради.

Окрім цього регулярно проводиться прийом громадян міським головою, заступниками міського голови та секретарем ради.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »