«Дія Центр» у Дрогобичі

5 січня, у Дрогобичі офіційно відкриють новозбудований Центр надання адміністративних послуг – «Дія Центр»

Під завісу 2021 року будівлю прийняли в експлуатацію. Впродовж останнього тижня вона працює в тестовому режимі, тож після офіційного відкриття процедура надання багаточисельних послуг має бути максимально відпрацьованою та налагодженою, інформує DroBro.

Про готовність до офіційного відкриття доповіла на апаратній нараді в Дрогобицькій міській раді директорка центру Оксана Тішина.

Станом на сьогоднішній день ми продовжуємо працювати в тестовому режимі. На 95% ми переїхали. Переїхали адміністратори ЦНАПу, також вже погоджено представництво в центрі таких структур, як Дрогобичводоканал, Дрогобичтеплоенерго, представники комунальної сфери, СМУ та соціального захисту, – наголосила Оксана Тішина.

Новозбудований «Дія Центр» знаходиться на вулиці Бориславській, 8-А. Концепція новозбудованого Центру полягає в тому, щоб в одному приміщенні зібрати адміністраторів ЦНАПу та представників комунальних установ, щоб мешканці громади могли отримувати всі необхідні послуги в одному місці, не оббиваючи пороги багатьох інстанцій, які часто розкидані по різних кінцях міста.

На першому поверсі споруди розташована рецепція та зал очікування з дитячою зоною, зал обслуговування абонентів, громадська приймальня, система електронної черги та паспортні послуги. На другому поверсі обладнані два конференц-зали, зал для коворкінгу та ряд технічних приміщень.

У Дрогобичі завтра офіційно відкриють «Дія Центр»

Варто наголосити, що дрогобицький «Дія Центр» був збудованим з нуля та відповідає усім вимогам інклюзивності, адже в ньому передбачено безперешкодний доступ для маломобільних груп населення.

Після офіційного відкриття «Дія Центр» повноцінно відчинить свої двері для відвідувачів, а мешканці Дрогобицької громади зможуть отримувати тут велику кількість послуг, – швидко та прозоро.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »