КНП «Дрогобицька міська лікарня№1» та його керівника Андрія Коцюбу визнано кращим підприємством України

Ліга кращих підприємств України під завершення 2021 року визнала КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» кращим підприємство року. Окрім цього – кращим керівником року визнано і директора КНП «Дрогобицька міська лікарня №1» Андрія Коцюбу. Його нагороджено Національним сертифікатом за багаторічну плідну працю, ефективне керування підприємством-лідером та дотримання високих соціальних обов’язків, що сприяє загальному зміцненню здоров’я нації, передає DroBro.

Джерело: Офіційний сайт ДМР

4 січня на щотижневій оперативній нараді у мерії міста – міський голова Дрогобича Тарас Кучма вручив керівнику лікарні Андрію Коцюбі відповідні Національні сертифікати – кращого підприємства та кращого керівника.

Також очільник громади наголосив, що абсолютно не мав сумнівів, що перша міська лікарня Дрогобича – краще підприємство, яке не лишень надає якісні медичні послуги, але й постійно оновлюється, вдосконалюється та йде в ногу із часом.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »