Із квітня-травня у Дрогобичі зафункціонують нові платні паркувальні зони на чотирьох вулицях

У Дрогобичі облаштовують додаткові паркувальні майданчики. Мова іде про вулиці І.Франка, М.Лисенка, Д.Галицького та П.Орлика, передає DROBRO. Роботи виконував Департамент міського господарства та КП «СМУ». Як повідомив керівник КП «СМУ» Володимир Суда, паркувальні зони на І.Франка та М.Лисенка готові – там лиш встановлять сучасні паркомати. Вони зафункціонують із початку квітня.

Окрема історія із паркувальним майданчиком на вулиці Д.Галицького – він на стадії завершення. Майданчик розрахований на 36 місць, 4 із яких – для осіб з інвалідністю. Наразі, силами КП «СМУ» встановлюємо додаткові опори та проводимо електрику до паркоматів. Окрім цього, сам майданчик буде додатково освітлюватися, – додав Володимир Суда.

Паркувальні зони на І.Франка та М.Лисенка дозволять вмістити – 10 автівок та 12 відповідно.

Що стосується паркувальної зони на вулиці П.Орлика – то вона чи не найбільша. Майданчик розрахований на 64 місць, із яких 6 – для людей з інвалідністю.

По завершенні усіх робіт, на майданчику на П.Орлика плануємо провести озеленення: засіяти у відповідних місцях траву та висадити нові дерева. Платна парковка тут зафункціонує уже із травня місяця, – зазначив Володимир Суда.

Що важливо, усі нові паркувальні зони обладнають сучасними паркоматами. Вони не лишень прийматимуть готівку, але й діятиме безконтактний розрахунок за паркомісце. Також з допомогою паркоматів можна буде здійснити важливі операцій – поповнити мобільний рахунок та провести низку оплат.

Вартість години паркування на нових майданчиках становитиме 10 грн.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »