Перевізник апелює, що зросли ціни на пальне і запчастини та додалось роботи по допомозі армії

Через підвищення цін на пальне та запчастини, возити пасажирів при теперішній ціні за проїзд стало не рентабельно – наголошує керівник ДП «Дрогобицьке АТП» Мирослав Лужецький. Як пояснює директор автотранспортного підприємства, чинний тариф у розмірі 7 гривень, який діє з червня 2021 р. їхнє підприємство ініціює переглянути – оскільки суттєво змінилася низка чинників, які впливають на рентабельність перевезень та формування самого тарифу, передає DROBRO.

Серед таких – зростання розміру мінімальної заробітної плати до 6 500 грн, окрім цього подорожчали паливно-мастильні матеріали на 30%, зросло в ціні і обслуговування та ремонт транспортних засобів, оплата інформаційних послуг для пасажирів, збільшилися витрати на утримання та обслуговування валідаторів для безготівкової оплати за проїзд, зросли витрати на програмне забезпечення автоматизованих систем оплати проїзду.

Окрім цього, із перших днів війни на автотранспортне підприємство покладено функцію – безкоштовного перевезення резервістів та допомогу армії.

У зв’язку із цим, діючі тарифи на пасажирські перевезення не відшкодовують в повному обсязі фактичних витрат ДП «Дрогобицьке АТП». Тоді як згідно ст.10 Закону України «Про автомобільний транспорт» тарифна політика має сприяти утримуванню та розвитку громадського транспорту. Тому і змушені звернутися до виконкому міської ради із проханням переглянути діючий тариф та затвердити його до рівня економічно-обґрунтованого, – роз’яснює ситуацію Мирослав Лужецький.

За словами керівника «Дрогобицьке АТП» – автотранспортне підприємство пропонує підвищити вартість тарифу на міські перевезення до 10 грн. Мирослав Лужецький переконує – транспортний парк їхнього підприємства слід утримувати в належному стані та вдосконалювати, аналогічно як і виплачувати гідні заробітні плати водіям.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »