Фермерів Дрогобицької громади привітали з професійним святом, яке вони відзначають щорічно 19 червня

Так, у світлиці Дрогобицької міської ради відбулась зустріч керівництва міста та представників Управління інвестицій та економічного розвитку, які виступили організатором події – зокрема. Привітати представників фермерських господарств у Дрогобич завітав і президент Львівської аграрної палати Павло Музика, передає DROBRO.

З нагоди професійного свята – Дня фермера – очільник міста найперше відзначив подяками представників компаній, які працюють в агропромисловому секторі та сімейні фермерські господарств нашої громади. Подяки отримали ті фермери, які щоденно працюють на рідній землі, вирощують різноманітні сільськогосподарські культури, фруктові сади, займається рослинництвом та тваринництвом, а також забезпечують споживачів якісними продуктами власного виробництва.

Очільник громади підкреслив, що через військовий стан, другий рік поспіль День фермерів відзначають доволі скромно, оскільки – масштабні урочистості не на часі. Однак після перемоги вартує організувати повноцінний фермерський фестиваль, де кожне фермерське господарство нашого краю матиме змогу презентувати свою продукцію та похвалитись своїми досягненнями.

Від імені Львівської аграрної палати присутніх привітав президент Павло Музика, який зазначив, що слід локально на місцях підтримувати та примножувати фермерські традиції Львівщини. Оскільки, сьогодні у Європі функціонує понад 50 млн. фермерських господарств і їхня кількість збільшується – тож рости і розвиватись українським фермерам є куди. Відтак, Павло Музика вручив подячні грамоти фермерам Дрогобиччини.

У другій частині зустрічі представники фермерських господарств презентували свою продукцію та ділились планами на перспективу.

Так,

  • молочні вироби презентувало ФГ «Мідас»,
  • полуницю ФГ «Ромалін»,
  • гречку ФОП «Комар» та ФГ «Лучком»,
  • огірки квашені ФГ «Агро Воля».

Завершили зустріч спільним фото, а також ініціативою відкривати в регіоні магазини еко-продукції, де кожен фермер міг би представити свої продукти, які вирощує і тим самим наповнювати ринок територіальної громади здоровою та корисною їжею.

Від admin