Соціальна крамниця-майстерня «Надія»

Ідея відкриття соціальної крамниці та місця, належить керівниці Добровільного товариства захисту дітей-інвалідів «Надія» Ірині Дзюрах

Нововідкрите приміщення поєднуватиме в собі кілька функцій: простір для майстер-класів, крамницю, де реалізовуватимуть вироби дітей з особливими потребами та сувеніри, а також інклюзивну тренінгову кухню, інформує DroBro. Символічно, що відкриття соціальної крамниці відбулося в Міжнародний день людей з інвалідністю, 3 грудня.

На відкриття важливої соціальної установи прибуло керівництво міста та району, а також батьки діток з особливими потребами, якими опікується ДДТЗДІ «Надія».

Новобудову освятили та провели екскурсію приміщеннями соціальної установи. Як наголошує Ірина Дзюрах, саме тут тепер проходитимуть численні майстер-класи вихованців «Надії». На теплі та творчі зустрічі запрошують усіх охочих.

Ви знаєте, що наші діти напрочуд талановиті – виготовляють листівки, вироби з бісеру, прикраси до новорічних свят, свічки тощо. Усе це тепер можна придбати в одному місці – нашій соціальній крамниці. З іншої сторони приміщення у нас відкрито інклюзивну тренінгову кухню, яка дасть змогу навчати наших вихованців елементарних нюансів куховаріння, створення солодких шедеврів та багато іншого, – наголосила Ірина Дзюрах.

Двері соціальної крамниці-майстерні уже відкрито. До старту різдвяно-новорічних свят тут проводитимуть численні майстер-класи та реалізовуватимуть найрізноманітнішу сувенірну продукцію. Жертводавців та бажаючих придбати дитячі вироби, або ж долучитися до майстер класів чекають за адресою: Дрогобич, вулиця В. Чорновола, 4 (навпроти медичного центру «Алли Бульби»).

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »