Під завалами загинули вісім людей

На Грушевського, 101/1 приступили до демонтажу небезпечних конструкцій аварійного будинку

Роботи стартували у перший день зими. Завдання фірми-підрядника демонтувати усі небезпечні елементи будинку, який два роки тому зазнав обвалу одного із під’їздів. Замовником робіт виступило «Управління капітального будівництва» ДМР.

Цього тижня на Грушевського працює фірма, яка має у найшвидші терміни розібрати верхні поверхи будинку і тим самим відвернути загрозу несанкціонованих обвалів та зсувів, – прокоментував Василь Бохонок, керівник «Управління капітального будівництва».

Наступним етапом, після розбору небезпечних конструкцій будівлі, буде вивіз будівельного сміття із території.

Роботи стартували із демонтажу тієї частини будівлі, яка розташована на Грушевського, відтак, наступним етапом робіт буде розбір другої частини будинку, який стоїть на вулиці Чапельського, – повідомив Ростислав Пошивак, керівник Департаменту міського господарства.

DroBro: 27 серпня виповнилося два роки із часу трагедії на Грушевського 101/1. В результаті обвалу одного із під’їздів будинку під завалами загинули вісім людей. Будівлю визнали аварійною. Клопотанням місцевої влади, із державного фонду, Кабінет міністрів на весні 2020 р. скерував у Дрогобич 40 млн.727 тис. грн на придбання нових осель для мешканців Грушевського 101\1. Було закуплено 59 квартир.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »