У освітніх закладах Дрогобицької громади тривають шкільні спортивні ліги, започатковані минулого року з метою популяризації спорту та фізичної активності серед школярів

Масштабний проєкт «Шкільні ліги», який реалізовує в громаді відділ фізичної культури та спорту, відбувається з чотирьох видів спорту: баскетболу, волейболу, пляжного волейболу та бадмінтону, передає DROBRO.

Раніше відбулись змагання з волейболу та пляжного волейболу, в результаті яких були визначені команди переможці. Сьогодні стартував новий етап змагань – півфінальні ігри з баскетболу.

Їх розпочали команди ліцею № 4 імені Лесі Українки, ліцею № 2 та ліцею № 16 імені Юрія Дрогобича. Ігри пройшли в спортивному залі ДЮСШ ім. Боберського.

Завтра між собою змагатимуться команди Рихтицької СЗШ, гімназії № 17, гімназії № 5 та Наукового ліцею імені Богдана Лепкого.

Шкільні спортивні ліги проводяться в три етапи та відбуваються із чотирьох видів спорту між командами освітніх закладів громади, які формують з учнів 6-7 класів та 8-9 класів.

Підсумковим етапом проєкту є фінальні ігри за Кубок ліги Дрогобицької громади, який є перехідним та щороку переходитиме до найсильнішої команди. Переможці змагань отримують нову спортивну форму для чоловічого та жіночого складу команди, а також спортивний інвентар з конкретного виду спорту.

У Дрогобицькій громаді спортивний проєкт розпочали, щоб підвищити зацікавленість школярів до занять різними видами спорту та популяризувати фізичну активність серед підростаючого покоління. Зараз проєкт «Шкільні ліги» відбувається в межах Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч».

Від admin