Підтримали сім’ї ВПО, які пережили жахіття воєнних обстрілів та втратили рідні домівки

У Дрогобичі 23 листопада офіційно вручили ключі від нових осель 12-ти сім’ям із числа ВПО, які стояли в черзі на отримання житла.

Спорудження модульно-каркасного будинку на вулиці П.Орлика стартувало весною 2022 року. У новобудові 12 квартир: із них 4 – однокімнатних та 8 – двокімнатних, передає DROBRO.

До спорудження будинку було залучено кошти із державного бюджету – 6,0 млн.грн, міського – 10 млн.грн, обласного бюджету – 600 тис.грн та благодійні внески фізичних осіб – 1 млн.грн. Загальна вартість будівництва становить – 17,6 млн.грн. Замовником робіт виступило КП «Управління капітального будівництва», підрядною організацією було ТзоВ «Торговий дім Сервус».

Модульно-каркасний будинок споруджували із нуля. Окрім якісного ремонту квартир, тут завдяки сприянню міжнародних фондів, організацій та підтримці із міста-побратима Битома, усі оселі обставлено сучасними меблями: кухонні стінки, столи, плити, необхідна побутова техніка, сучасні санвузли та спальні.

На вручення ключів щасливим мешканцям нового житла у Дрогобич завітав голова Львівської ОВА Максим Козицький, який спільно із міським головою Дрогобича привітали власників нових осель.

Врученню ключів передувало освячення новобудови, яку здійснили отці УГКЦ.

Усі квартири в новобудові перебуватимуть у комунальній власності міста. Черга на житло в Дрогобичі з осіб ВПО, наразі, становить ще понад 400 сімей. То ж масштабуватись є куди.

На завершення заходу керівництво міста та області вручили подяки благодійним фундаціям, будівельним організаціям та усім причетним до спорудження та відкриття новобудови. Це, чеська гуманітарна організація «Людина в біді», БФ «Move Ukraine» – Джон Шморгун та співзасновниця фонду – Патрисія Шморгун-Гаврилишин, а також представництво Міжнародної організації з міграції в Україні, міська рада Битома, брати зі Шпитального Ордену Боніфратрів Св.Йоана Божого та керівнику ТзоВ «Торговий дім Сервус».

Додамо, минулого літа, у Стебнику, ключі від нових осель отримали 32 сім’ї із числа ВПО. Житло постало в результаті капітальної реконструкції старого гуртожитку на вулиці А.Мельника в приміщенні колись занедбаної споруди освітнього гуртожитка.

Від admin