Парк громадського транспорту Дрогобича поповнився новими комфортабельними автобусами

Мова іде про три низькопідлогові транспортні засоби MAN. Два з них уже курсують містом, один буде здійснювати рейси для приміських перевезень.

Як повідомляє DROBRO з посиланням на перевізника Михайла Пастушака нові автобуси відзначаються низкою переваг для комфортних перевезень пасажирів. Зокрема вони більш місткі, просторіші всередині, мають зручні сидіння та облаштовані кондиціонерами.

Основною перевагою нових транспортних засобів є доступність для людей із обмеженими фізичними можливостями. Автобуси оснащені пандусами, які полегшують заїзд як людям на інвалідних візках, так і батькам з дітьми в колясках. Також у салоні для зручності людей з особливими потребами облаштовано спеціальне місце, на яке пасажир з фізичними вадами може пересісти із свого візка.

Один з нових автобусів уже проінспектували міський голова Тарас Кучма та перший заступник Ігор Герман. Про технічні характеристики новопридбаних автобусів керівництву громади розповів керівник транспортного підприємства ТОВ «СІГМА», перевізник Михайло Пастушак.

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

З огляду на те, що автобуси покращеної комфортності низькопідлогові, в першу чергу вони курсуватимуть на тих маршрутах, де в задовільному стані дорожнє покриття. У планах — забезпечити всі напрямки Дрогобича та громади транспортом такого типу.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »