Місцеве самоврядування сприяє й забезпеченню потреб батальйону територіальної оборони імені Петра Сагайдачного

Коли наші хлопці активно боронять територіальну цілісність держави на фронті – у тилу, згуртувавши зусилля громади, волонтерів, влади та міжнародних партнерів, дбають про забезпечення війська, вимушено переміщених осіб, релокацію бізнесу та збереження економіки держави, передає, DROBRO.

Оперативно місцеве самоврядування сприяє й забезпеченню потреб батальйону територіальної оборони імені Петра Сагайдачного.

Ми гордимося нашими воїнами. Наш святий обов’язок зробити все можливе, щоб забезпечити потреби в першу чергу хлопців з Дрогобиччини. Тому разом з командою ми передали чергову допомогу. Цього разу – це високотехнологічна зброя, прилади бачення, каліматори та інші речі, які необхідні хлопцям, щоб дати гідну відсіч ворогу, – прокоментував очільник громади Тарас Кучма.

Разом з міським головою допомогу для військових передали його заступник Андрій Ковч та начальниця відділу сім’ї та молоді Олександра Пашко.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Нагадаємо, днями раніше очільник громади спільно з медиками передали для потреб батальйону імені Петра Сагайдачного карету швидкої допомоги, яку надала італійська волонтерська організація «DomaniЗавтра».

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »