Впродовж тижня у Дрогобичі гостювали 15 школярів із міста Ромни, що на Сумщині

Це діти загиблих захисників, діти-сироти, обдаровані учні Роменської громади, а також юні спортсмени. Візит молоді у край Франка став можливим завдяки налагодженій тісній співпраці між двома громадами – Роменською та Дрогобицькою, передає DROBRO.

Впродовж тижня часу діти із Сумщини поєднували корисне із приємним: відпочивали, пізнавали Дрогобиччину та її магнетичні місця, мали низку цікавих екскурсій та зустрічей із представниками Дитячого парламенту.

Як пише ДМР, молодіжну делегацію у Дрогобицькій міській раді зустрів у день приїзду та привітав очільник громади, а також перший заступник голови, керівниця Дрогобицького міського центру соціальних служб та  координатор по співпраці громад Львівщини та Сумщини.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro_24 (@drobro_24)

Відтак, на дітей чекала насичена щоденна культурна та розважальна програма, яка включала відвідини зоопарку «Лімпопо», екскурсію до сакральної перлини міста – церкви Святого Юра, підняття на вежу Дрогобицької ратуші, відвідини музею “Дрогобиччина”, а також одного з найдревніших підприємств міста солевиварювального заводу, музею Степана Бандери, дельфінарію «Оскар», садиби-музею І.Я. Франка у Нагуєвичах, місцевої ковзанки та екскурсія в історико-культурний заповідник «Тустань».

Під час тижневого перебування у Дрогобичі також відбулася зустріч з представниками Дитячого парламенту міста, на якій учасники обмінялися думками та запропонували свої ідеї для вирішення молодіжних проблем.

Незабутнім для дітей був і майстер-клас з розпису гільз від використаних боєприпасів. Його провели у Галереї сучасного мистецтва Дрогобицької художньої школи. Невдовзі Галерея виставить на аукціон розфарбовані молоддю гільзи, а виручені кошти скерують на допомогу ЗСУ.

На завершення відпочинку, міський голова поспілкувався з молоддю. Діти щедро ділились враженнями від подорожі, дякували за позитивні емоції й пізнання Франкового краю та обіцяли ще неодноразово повернутись у Дрогобич.

Від admin