Сьогодні 24 січня 2024 року у межах розслідування у кримінальному провадженні №42023142190000065 посадовці СБУ провели допит Дрогобицького міського голови Тараса Кучми щодо його участі у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 364 Кримінального кодексу України (Зловживання владою або службовим становищем).

Про це пише видання «Варто – Галицькі новини» з посиланням на інсайдерську інформацію.

Як зазначається, міський голова та інші службові особи виконавчих органів Дрогобицької міської ради підозрюються в тому, що вони за попередньою змовою, з метою одержання неправомірної вигоди для себе та інших осіб, використовуючи надану владу та службове становище, в супереч інтересам служби, незаконно, ігноруючи недостатню кількість голосів депутатів, необхідних для прийняття відповідного рішення міської ради, відчужили у приватну власність низку земельних ділянок комунальної власності загальною площею близько 13000 кв.м. що спричинило тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам держави та територіальної громади, та завдали Дрогобицькій громаді збитків на суму понад 2,5 млн. грн.
Як нагадує видання, 27 травня 2021 року Дрогобицький міський голова, в порушення вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підписав рішення міської ради про передачу у власність чотирнадцяти земельних ділянок, без необхідної кількості голосів депутатів.

Крім цього, міського голову допитували щодо незаконного відчуження ще чотирьох земельних ділянок на вул. Трускавецькій, які знаходяться у рамках об’єкту природно заповідного фонду.

Від admin