У Дрогобичі батюшки УПЦ МП, перед тим, як покинути храм по вулиці Трускавецькій,56, повністю спустошили його, залишивши практично голі стіни

Зник не тільки церковний інвентар, а навіть іконостас та дзвони. Про це повідомив заступник міського голови Дрогобича Андрій Ковч на своїй сторінці у фейсбук:

«На одну українську церкву стало більше. Правда спустошену: “батюшка” готувався до відходу, прибрав усе, що було придбане за кошти громади, іконостас, ікони, та навіть дзвони. Але нехай, ми все самі відновимо та відбудуємо!»- написав посадовець.

У короткому відео він продемонстрував спустошене приміщення храму, де залишилося всього декілька невеликих ікон. Також Андрій Ковч зазначив, що, незважаючи на це, сьогоднішній день для храму є доленосним, бо тут відправилася перша Служба Божа Православної Церкви України.

Нагадаємо, 25 травня парафія храму Св.Іова Почаєвського на вимогу прихожан розпочала процедуру переходу до Православної Церкви України. Настоятель храму батюшка Микола Мандзюк, який залишається вірним московському патріархату, змушений був залишити парафію.

Однак, незважаючи на те, що 25 травня комісія міської ради та правоохоронці опечатали церкву, сьогодні громада застала там пустку.

Фото та відео: Андрій Ковч

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »