Хід будівництва житла для вимушено переселених осіб промоніторила спеціальна комісія

Щотижня спеціальна комісія засідає з метою моніторингу етапів будівництва, дотримання термінів та вирішення поточних проблем.

Як повідомляє DROBRO з посиланням на ДМР цього тижня комісія під головуванням міського голови Тараса Кучми здійснила виїзне засідання. Посадовці оглянули об’єкт та поспілкувалися з виконавцями робіт. Наразі тривають роботи із спорудження фундаменту та монтажу комунікацій.

Дрогобич став одним з перших міст, яке надало прихисток переселенцям, які вимушено мігрували з зони бойових дій. Війна триває. До нашої громади щоразу прибувають нові ВПО. Хтось їде закордон, хтось залишається тут. Наше спільне завдання з державними органами влади – подбати про гідне майбутнє цих громадян. Ми розуміємо, що житло у приміщеннях закладів освіти – тимчасове. Більше того, нам потрібно відновлювати навчальний процес. Тому нам необхідно будувати нове житло, що ми і робимо. Це пілотний проект для нашої громади. Ми вже затвердили критерії відбору осіб для поселення. Залишилося завершити будівництво, – прокоментував Тарас Кучма.

Станом на червень, в освітніх закладах Дрогобича (ліцеї та гімназії) мешкає 1 300 осіб, у приватному секторі – майже 8 900 ВПО. Загалом, за понад сто днів повномасштабного вторгнення росії на терени України у Дрогобицькій громаді прихистили понад 20 тисяч осіб.

Підпишись на наш Youtube канал DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Житло для ВПО будують за сучасними технологіями. Це будинок каркасно-модульного типу і він розрахований на розміщення 80 осіб.

Наступне засідання комісії відбудеться у вівторок, 28 червня.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »