Щорічно 23 червня відзначають Міжнародний Олімпійський день

Свято спорту та здоров’я проводиться майже у 200 країнах світу і присвячене дню заснування найбільш успішної спортивної структури — Міжнародного Олімпійського Комітету.

В Олімпійський день у Дрогобичі відбудеться низка спортивних активностей, інформує DROBRO. У програмі цікаві розваги як для дорослих, так і для дітей.

Зокрема, об 11:30 на площі Ринок усіх охочих запрошують долучитись до флешмобу ритмічної гімнастики.

О 14:00 на площі Ринок стартує гра в настільний теніс на відкритому повітрі.

Паралельно об 11:30 пройде хода провідних спортсменів Дрогобиччини з олімпійським прапором.

Як зазначає керівниця відділу фізичної культури та спорту Оксана Сотрихіна, до дійства запрошують долучитись усіх дорослих і дітей. Приходити у зручному одязі, з хорошим настроєм та бажанням отримати позитивні емоції.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Цим заходом хочемо мотивувати людей до здорового способу життя. Та найперше до зміни мислення та розуміння, що спортивна активність має бути присутня у житті кожного. Адже це турбота про своє здоров’я та свій організм, — прокоментувала Оксана Сотрихіна.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »