Заяви та рішення Бундестагу

Депутати німецького уряду висловили беззаперечну підтримку суверенітету України

Також у Бундестагу назвали Росію агресором та стороною конфлікту на сході України.

Про це заявили під час обговорення ставлення федерального уряду Німеччини щодо концентрації російських збройних сил на державному кордоні України, інформує DroBro, посилаючись на Укрінформ.

Бундестаг дав чіткий сигнал Москві

Депутати фракції ХДС/ХСС, яка ініціювала дебати, закликали нову парламентську більшість і урядову коаліцію дати чіткий сигнал Москві щодо неприпустимості російської агресії та чергового порушення суверенітету України в будь-якій формі.

Ми повинні дати Путіну сигнал єдності з нашими західними партнерами. Ми стоїмо на боці України, і ми повинні протистояти будь-якому військовому втручанню, – підкреслив депутат від ХДС Йоганн Давід Вадефуль.

Представник більшості, депутат від СДПН Нільс Шмід запевнив, що новий федеральний уряд усвідомлює особливу відповідальність Німеччини за втілення у життя мінських угод, роботу нормандського формату. Він зазначив, що і Росія має усвідомлювати свою відповідальність.

“Не повинно бути такого, що російський уряд війну на сході України представляє як внутрішньо український конфлікт, а себе – як пихатого посередника. Ні! Росія є стороною конфлікту, Росія – агресор, Росія порушила міжнародне право та серйозно похитнула європейський мирний порядок”, – підкреслив Шмід.

Соціал-демократ нагадав, що новий уряд і канцлер Шольц з першого дня роботи чітко заявили, що російська агресія проти України матиме наслідки, зокрема в формі нових санкцій. Він також підкреслив необхідність пошуку дипломатичного рішення, маленьких кроків, які ведуть до мирного вирішення.

Були й ті, хто захищав Росію у дискусії

Опозиційні країні партії – права “Альтернатива для Німеччини” та Ліві – намагалися критикувати постачання Україні деякими державами оборонних озброєнь, що, мовляв, провокує Росію. На їхню думку, санкційна політика теж має негативні наслідки, бо, мовляв, лише закручує спіраль ескалації. Водночас навіть ці партії не ставлять під сумнів територіальну недоторканність України.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »