У понеділок, 1 серпня, у місті Броди відбулися похорони авіаторів екіпажу вертольота, які загинули у боротьбі з московітськими виродками на сході України

Екіпаж вертольота, у складі якого були майор Євген Копотун, капітан Богдан Лозовий та старший лейтенант Назарій Кріль, загинув 13 липня цього року під час виконання бойового завдання.

Мешканці міста, із пошаною до полеглих Героїв-авіаторів, на колінах та зі сльозами на очах зустрічали й проводжали похоронні кортежі з домовинами загиблих воїнів.

Майора Євгена Копотуна та капітана Богдана Лозового похоронено поруч із раніш полеглими побратимами на новій ділянці Бродівського центрального кладовища, де покояться останки воїнів, полеглих у новітній російсько-українській війні.

Старшого лейтенанта Назарія Кріля захоронили на іншому міському цвинтарі, що знаходиться у мікрорайоні міста Броди, який місцеві мешканці називають Великі Фільварки.

Більше ФОТО в Телеграм каналі DroBro7/24

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin