Турецькі бізнесмени планують будівництво бітумного заводу на Львівщині

Турецька компанія реалізувала подібні проекти в Туреччині та Іраку і тепер розглядає можливість будівництва заводу в Україні

Турецька компанія «Бета інжиніринг» планує збудувати завод з виробництва бітуму на території Львівської області. У вівторок, 23 листопада, представники компанії зустрілися із головою ЛОДА Максимом Козицьким і обговорили деталі майбутнього будівництва, передає DroBro.

Як повідомили у прес-службі ЛОДА, компанія «Бета інжиніринг» розглядає Львівську область як локацію для будівництва заводу з виробництва бітуму. Під час зустрічі Максим Козицький зазначив про можливість реєстрації індустріального парку під реалізацію цього інвестиційного проекту. Він також додав, що облдержадміністрація сприятиме в погодженні документації та інвестуванні щодо проведення будівництва.

Компанія «Бета інжиніринг» планує будувати завод на Львівщині на умовах державно-приватного партнерства. Львівська ОДА має запропонувати інвестору ділянку під будівництво.

«Наразі домовилися, що гості вивчать детальніше ринок та оформлять конкретний запит, а ми, зі свого боку, з’ясуємо всі можливості державно-приватного партнерства, а також запропонуємо перелік земельних ділянок, де могло б постати майбутнє українсько-турецьке підприємство», – прокоментував зустріч з потенційнимим інвесторами Максим Козицький.

DroBro: «Бета інжиніринг» – одна з провідних інженерних компаній Туреччини, спеціалізується на нафтогазових проектах, проектах нафтопереробних заводів, електростанцій, нафтохімічної та цементної промисловості. Компанія має нафтопереробні та Бітумні заводи у Туреччині та Іраку.

 

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »