Нестерпно важко, прикро та боляче, коли цей світ покидають молоді, добрі, справедливі, відважні люди, яким би ще жити і жити

Взірцем людяності, патріотизму та доброти був трускавчанин Павло Ярославович Габшій, чиє життя забрала клята війна. Аж не хочеться вірити, що Павла вже більше немає з нами, що не заговорить, не допоможе, не усміхнеться, не пройдеться вулицями рідного міста, передає DROBRO.

Сьогодні, в похмурий дощовий день 2 липня Трускавецька громада зустрічала свого сина-воїна Павла. На Перехресті Героїв у поклоні схилили свої коліна та голови всі, хто прийшов зустріти тіло загиблого Героя. Панахиду відправило четверо священників.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Габшій Павло Ярославович народився 21 липня 1975 року в Трускавці. Тут зростав, навчався, тут створив сім’ю і працював. Певний час Павло працював у земельному кадастрі, і всі відзначають наскільки чесним, совісним, відповідальним він був, завжди старався допомогти людям, вирішити наболілі питання, підказати правильні шляхи розв’язання тієї чи іншої проблеми. Зразковий сім’янин, справжній християнин, надзвичайно добрий та щирий для всіх, кому доводилося мати з ним справу.

Павло Габшій був учасником АТО. Мобілізований на військову службу в перший день повномасштабної війни, 24 лютого 2022 року. Ніс службу на посту прикордонної комендатури швидкого реагування військової частини 2144. Загинув 27 червня 2024 року внаслідок підриву керованого боєприпасу в районі населеного пункту Курдюмівка на Донеччині.

Попрощатися з покійним Павлом можна в каплиці церкви святого Миколая, де ще сьогодні в 19.00 відслужиться парастас за упокій його світлої та безсмертної душі.

Похорон – у середу, 3 липня, в 12.00, від каплиці церкви св. Миколая.

Щирі співчуття рідним Героя, сили і витримки пережити цю непоправну втрату. Хай Бог укріпить вас і дає вам витривалість і душевний мир.

Вічна пам`ять Павлу Габшію та Царство Небесне…

Від admin