Трудові мігранти встановили новий рекорд за переказами

Заробітчани у 2021 році перевели в Україну рекордну за всю історію країни суму грошових переказів, яка становила понад 15 мільярдів доларів

Таким чином, минулого року обсяг приватних транзакцій в Україні збільшився на 3 мільярди доларів порівняно з 2020 роком. Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на публікацію НБУ, який розмістив у відкритому доступі помісячну статистику переказів, передає DROBRO.

У Нацбанку наголосили, що “найгрошовим місяцем” року за кількістю переказів у країну став вересень, протягом якого в Україну перевели 1 мільярд 371 мільйон доларів США. У статистиці грошових переказів НБУ враховує як офіційні, так і неофіційні канали переказів. По офіційних каналах надійшло $8,13 млрд. за минулий рік. Через неформальні канали протягом минулого року було переведено майже 7 мільярдів доларів.

У Нацбанку наголосили, що "найгрошовим місяцем" став вересень

Раніше в Інтернеті було опубліковано соцопитування, яке виявило, що понад 30% українців готові будь-якої миті за наявності пропозиції поїхати на роботу до Польщі. Трудові мігранти обирають країни Європейського Союзу, оскільки рівень оплати праці на ринках ЄС значно перевищує українську. У свою чергу, дешева робоча сила потрібна країнам Східної та центральної Європи для підтримки темпів зростання власних економік. Найбільш популярними напрямками в українців традиційно стають Чехія та Польща.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »