Стрєлков-Гіркін зробив заяву про своє затримання в Криму та спробу потрапити на війну в Україну

Терорист, кадровий офіцер рашистських спецслужб Ігор Стрєлков-Гіркін зробив заяву, коментуючи інформацію про власне затримання на території окупованого Криму напередодні. ЗМІ повідомили, що влада орків затримала Гіркіна при спробі потрапити на Херсонський напрямок фронту.

Через 12 годин після появи першої інформації він опублікував заяву на своїй сторінці у соціальній мережі “Вконтакте”, в якій підтвердив інформацію, що на фронт потрапити він так і не зміг. Гіркін відмовився коментувати заяву колишнього соратника з окупації Донбасу Ігоря Безлера, за інформацією якої, Стрєлков-Гіркін знаходиться у Сімферопольському РВВС. Він наголосив, що потрапити на фронт йому не вдалося, проте залишати спроб зробити це він не має наміру, оскільки війна, на його думку, буде тривалою та важкою.

“На фронті я рано чи пізно буду неодмінно (ця війна, як я і попереджав заздалегідь, буде довгою та важкою). Але не прямо зараз”, – заявив він.

У соціальних мережах нагадують, що протягом понад 5 місяців війни Гіркін виступав із запеклою критикою Путіна, Шойгу та всього командування окупаційної армії, вторгнення якої на територію України обернулося великим провалом. У своїх регулярних виступах і заявах кадровий офіцер російських спецслужб розкривав дані про великі втрати окупаційних сил, проблеми з технікою та постачанням.

Користувачі вважають, що Гіркін зазнає гострого комплексу та образи у зв’язку з тим, що у 2014 році Кремль фактично викинув його з Донбасу. На той момент він займався обороною окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Від admin