В Алтайському краї невідомі хакери зламали кабельне телебачення, розповівши стаду правду про страшні втрати армії орків в Україні

Хакери вкотре “атакували” мордор. Було зламано кабельне телебачення в Алтайському краї на День ВКС мордора. Мешканці боліт поділилися результатами злому у соцмережах, передає DROBRO. Невідомі пустили в ефір статистику про величезні втрати авіації орків в Україні, замінивши на неї виступ диктатора путіна.

На екрані з’явився напис: “Станом на 12 серпня втрати ВПС ерефії склали понад 400 одиниць авіації і десятки тисяч орків”. Крім того, хакери пустили в ефір фото знищених рашистських літаків та гелікоптерів в Україні, супроводживши кадри саундтреком до фільму “Реквієм по мрії”.

Дані кадри спостерігали глядачі підконтрольних Кремлю пропагандистських каналів “росія 1” та “Першого каналу”.

Підпишись на наш Телеграм DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

Зазначимо, що військово-політичне керівництво мордора ретельно приховує всю інформацію щодо втрат, які армія орків зазнає в Україні. А втрати ці дуже значні. За неповні півроку війни ЗС московитів на українських фронтах втратила вже понад 43 тисячі лише вбитими, згідно з даними Генштабу ЗСУ.

Від admin