У Трускавецькому санаторії «Шахтар» відомий спецпризначенець Микола Кобільник на псевдо Енейко вручив пану Мирославу подяку за допомогу в боротьбі з московським окупантом

Чому спецпризначенці зупинили свій вибір на особистості філософа, релігієзнавця та публіциста, хоча є чимало інших людей, які допомагають Силам спеціальних операцій? Чи не тому, що цього інтелігентного, з вишуканими манерами чоловіка вони вважають своїм?

Мирослав Маринович був членом-засновником правозахисної Української Гельсінської групи, політвʼязенем радянського режиму, засновником амністійного руху в Україні. Тепер він одним із перших почав допомагати ЗСУ.

Та найголовніше, що Маринович є своєрідним духовним спецпризначенцем. До речі, саме такі люди сформували принципи, за якими діють і воїни Сил спеціальних операцій. Головне їхнє гасло: «З нами Бог, за нами – Україна!»

Підпишись на наш Facebook DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Підтримайте наші групи.
Разом до перемоги!!!

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin