Український ДУХ не зламати! Ми ніколи не здамося і переможемо!!!

Микола Кобільник, позивний “Енейко”, воює з російськими окупантами з 2014 року. Поділився своїми думками з приводу війни з московітською мерзотою.

“Єдиний народ в світі, мабуть … навіть не мабуть, а так воно і є, це тільки українці, які можуть стати і зупинити цю орду, ну так Бог велів. Тому це зараз війна двох світів, темряви і світла. Бога і нечисті. І ви знаєте кінцевий результат…”

У червні 2022 року отримав поранення біля міста Сіверськоденецьк.

“… у нас така як дорозвідка була, я вийшов і пройшовши декілька метрів я відчув підрив, відчув вибух, зрозумів що це зі мною відбувається я впав, побачив що нога розірвана, стопня була дуже сильно пошкоджена, її практично не було, все в крові, м’ясі. Я почав знімати з себе спорядження, шолом і побачив що біля мене праворуч ліворуч все заміновано …” 

Втративши кінцівку ноги Енейко не втратив бойовий дух.

“… втратити кінцівку це найменше що може бути, найгірше це втратити душу, це втратити мотивацію до життя, це втратити думку що ти є українець – це болить, це не вартує жити …”

У кожного свій фронт. Надійний тил ключова складова війни.

“… там повинні бути кращі з кращих. Найпідготовлені. Але без цього тилу який є тут немає сили боротися. Коли ти чітко знаєш що тут є люди на яких ти можеш опертися, які тебе в любу мить 24 на 7 вони тобі допоможуть і вони з тобою молитвами, фінансово, матеріально допомагають, це все, розумієте ти як ангел йдеш не задумуючись …”

Український захисник, як і всі українці, мріє про перемогу та відбудову України. 

“… я тут тимчасово зараз перебува, трішечки відпочиваю, трішечки у відпустці, ну так воно склалося, але я вже прошу Бога, щоб мені вже швидче дав виздоровіти, щоб я одів вже протез. Ну це і моє бажання, щоб я міг крокувати зі своїми побратимами по червоній площі щоб аж бруківка тріщала …”

ВІДЕО повністю можна подивитись за посиланням

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin