Сполучені Штати надають винагороду у 15 млн доларів за інформацію про російське кіберугрупування Conti, яке звинувачують у вимаганнях по всьому світу

Про це повідомляє Reuters з посиланням на речника Держдепартаменту Неда Прайса.

За підрахунками Федерального бюро розслідувань (ФБР), понад 1000 жертв угруповання Conti заплатили загалом понад 150 млн доларів у вигляді платежів через кібератаки із застосування вірусу-вимагача, передає DROBRO.

“Пропозицією такої винагороди Сполучені Штати демонструють свою відданість захисту потенційних жертв програм-вимагачів у всьому світі від експлуатації кіберзлочинців”, – сказав він.

Винагорода становить 10 млн доларів за ідентифікацію або місцезнаходження лідерів групи і 5 мільйонів доларів за інформацію, яка призведе до арешту будь-кого, хто вступив у змову з Conti.

Минулого року ФБР заявило, що Conti відповідальне за атаки по 16 медичним мережам і мережам швидкого реагування в Сполучених Штатах.

Прайс зазначив, що Конті звинувачують у нападі в квітні на податкові та митні платформи Коста-Ріки, що вплинуло на зовнішню торгівлю центральноамериканської країни.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »