Рашисти “анонсували” 8 травня обстріл “Точкою-У” по скупченнях людей у ​​Львівській та Волинській областях

Джерело: Міжвідомчий координаційний штаб мордора.

“8 травня в ході Дня пам’яті та примирення в західних районах країни, що відзначається в Україні, “київський режим” планує здійснити чергові витончені провокації із загибеллю мирних громадян для подальшого звинувачення ЗС росії в невиборчих ракетних ударах.

З цією метою підрозділи ЗСУ завдадуть ударів ОТР “Точка-У” по місцях скупчення людей у ​​населених пунктах Львівської та Волинської областей, як це вже було на залізничному вокзалі у Краматорську”.

Окупанти не забули додати, що “дані провокації” українська влада готує зі схвалення “західних кураторів”.

Крім того, мразі зізналися у ще одному злочині.

Зокрема, у “населених пунктах Сіверськ і Серебрянка в Донецькій області” рашисти “на бронетехніці зі знаком “Z” обстрілювали приватні будинки, насильно забирали у людей цінні речі та особисті автомобілі, а тих, хто чинив найменший опір мирним громадянам, піддавали фізичному насильству”.

У рф пишуть, що насправді все це були “переодягнені у рашистську форму бойовики нацбатальйонів”.

Також, у рф повідомили, всі акти мародерства зафіксували іноземні та українські журналісти, тому варто чекати на нові факти рашистських злочинів в українських та світових ЗМІ.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »