Міністерство торгівлі США оголосило про призупинення дії 232 митних тарифів на українську сталь на один рік

Про це йдеться у заяві відомства.

“Металургійна промисловість України має винятково важливе значення для економічної потужності країни, у ній працює кожен 13 українець.

Деякі з найбільших сталеливарних підприємств України були серед тих, хто найбільше постраждав від варварства Путіна, а сталеливарний завод у Маріуполі (“Азовсталь” – ред.) став символом рішучості України у протистоянні агресії мордору, передає DROBRO.

Багато металургійних заводів України продовжували платити зарплати, допомагати з продовольством і навіть надавати притулок своїм працівникам під час бойових дій. Попри бойові дії, деякі українські заводи навіть відновили виробництво”, – заявляють в Мінторгівлі США.

“Ми не можемо просто захоплюватися силою духу українського народу – ми повинні підтримувати його та підтримувати одну з найважливіших галузей економіки для економічного добробуту України.

Щоб металургійні заводи продовжували бути економічним рятівним колом для народу України, вони повинні мати можливість експортувати свою сталь. Сьогоднішнє оголошення є сигналом для українського народу, що ми прагнемо допомогти йому процвітати перед обличчям агресії Путіна, і що їхня робота створить сильнішу Україну як сьогодні, так і в майбутньому”, – заявила міністр торгівлі США Джина Раймондо.

Доповнено

Як пояснила міністр економіки України Юлія Свириденко, мова йде про зупинення дії 25% мит, запроваджених 2018 року адміністрацією Трампа.

“Скасування цих мит стане поворотним моментом у торговельних відносинах між Україною та США”, – написала Свириденко у Facebook.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »