6 грудня дороги Дрогобиччини почало сильно засипати снігом, що і привело до корків на багатьох ділянках доріг

Як вже повідомляв DROBRO перша проблема на дорогах з’явилася на ділянці так званого серпантину при в’їзді у Дрогобич. На цій ділянці розвернуло одну з чотирьох фур, що спричинило спочатку часткову, а згодом і повну зупинку руху на цій ділянці.

Що примітно, техніка почала працювати по факту, а не на упередження.

Далі валом стали надходити повідомлення про корки на інших ділянках Дрогобиччини. Так стало відомо, що в самому Дрогобичі по вулиці Горішня брама, рух теж був ускладнений через ожеледицю і там теж причиною дискомфорту стала вантажівка.

В Меденичах один з легкових автомобілів з’їхав з дороги і поки самотужки вибирався з халепи, рух у дві сторони мав зупинитись. Тут, на щастя автомобілістів, швидко вдалося вирівняти ситуацію.

У цей же час на серпантин приїхала спеціалізована техніка та розпочала розчищати і підсипати.

Більше ВІДЕО з перипетіями на дорогах Дрогобиччини дивіться у нашому Телеграм каналі DroBro24.

Далі про себе дали чути Бориславці, які повідомили про часткову зупинку руху на ділянці дороги Борислав – Трускавець. Тут також причиною простою стала фура, яка застрягла в снігу.

Наступна вантажівка змусила призупинитись і водіїв в районі “Залісся”.

Найскладнішою ситуацією була на ділянці серпантину, там за короткий період часу назбиралось доволі багато транспорту з обох сторін і потрібно було прикласти не мало зусиль дорожнім службам, щоб дати собі раду. До слова, слід виділити дорожників, які оперативно з цим впорались і рух був відновлений вже о 19-50 год. Легковий транспорт почав потроху рух, а вантажівкам довелось ще постояти.

Можливо, якщо б дорожники трохи швидше почали чистити і підсипати багатьох зупинок і ДТП можна було б уникнути.

Від admin