У Доброгостівському ЗЗСО І-ІІІ ст. ім І.Боберського відбувся чин освячення памʼятних знаків колишнім випускникам школи, які віддали своє життя, захищаючи країну

– Ткачишину Андрію, Осецькому Петрові, Коркішкові Роману.

Доброгостівська громада, учні та вчителі школи затаїли подих, віддаючи честь та шану цим відважним та хоробрим Героям, передає DROBRO.

Як пише офіційна сторінка школи у ФБ, перед присутніми виступила керівник закладу Світлана САВЧУК , яка підтримала ініціативу виготовлення таких памʼятних знаків хлопцям. Із сумом торкнулася кривавого сьогодення і подякувала рідним за патріотично вихованих Синів.

На урочистому заході був присутній Василь ІРОД староста сіл Доброгостова та Бистрий та депутат ТМР Володимир Стецівка, які у своїй промові подякували захисникам-героям за те, що віддали за кожного з нас найцінніше – життя.

Головний спеціаліст з виховної роботи з позашкільної освіти Олександра ДИРКО звернулася до усіх школярів, що вони повинні гордитися, що є учнями тієї ж школи, що і наші Герої.

Чин освячення меморіальних дощок нашим Захисникам здійснили парох Греко-католицької церкви – о.Любомир, та священник православної громади с. Доброгостів – о.Роман.

Учні школи розповідали про життя наших Героїв, читали вірші, співали патріотичні пісні. Це ті, заради кого хлопці поклали своє життя.

Вічна пам’ять нашим Героям. Нехай Господь дарує їм життя вічне.

Щира дяка і низький уклін рідним, для яких наша памʼять про їх Синів – це те заради чого вони віддали своє життя.

Урочисту посвяту памʼятних знаків підготували педагог-організатор Галина ГАРАСИМ’ЯК та музичний керівник Світлана КОЛОДІЙ.

Від admin