Меморіальні дошки воїнам-захисникам Андрію Єнчке та Миколі Нінадовському відкривали сьогодні в Бориславській гімназії №6

Ці пам’ятні знаки знову і знову нагадуватимуть нам про війну, про загибель людей, про людське горе, про зруйновані долі, про невгамовний біль…

Після виконання Державного Гімну України, меморіальні таблиці відкрили спільно родичі загиблих Захисників та міський голова Ігор Яворський, передає DROBRO. Чин освячення провів настоятель храму Успення Пресвятої Богородиці отець Микола Пишкович.

«Дивлячись на меморіальні таблиці, відчуваємо сльози, біль, смуток, жаль родин, які перенесли велике горе, і водночас бачимо мужність, непереможність і незламність українських воїнів, які стали на захист Держави та своїх родин. Пам’ять про них буде жити вічно у наших серцях. Бо Герої не вмирають лише тоді, коли про них пам’ятають», – сказав міський голова Ігор Яворський.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений DroBro (@drobro7_24)

Присутні схилили голови в пам’ять про полеглих Захисників – випускників школи, які віддали своє життя на війні захищаючи територіальну цілісність та незалежність рідної землі.

Наші Герої з меморіальних дощок щодня зустрічатимуть і проводжатимуть поглядом учнів та мразничан, будуть нагадувати кожному з нас, що вони поклали життя, щоб ми жили в мирній квітучій Україні. Вшанування їх пам’яті – це не просто наш святий обов’язок, це наша шана і гордість за справжніх героїв.

Вічна пам’ять Героям!

Від admin