Свіжі рейтинги

Відповідно до нового соцопитування, проведеного в період з 15 по 18 жовтня, перше місце в рейтингу партій дісталося “Європейській солідарності”

В середині жовтня Київський міжнародний інститут соціології провів опитування серед громадян України щодо майбутніх виборів до Верховної Ради. Як повідомляє DroBro з посиланням на соціологів, вперше перше місце в рейтингу зайняла не партія “Слуга народу”, а “Європейська солідарність”.

Результати соціологічного опитування були опубліковані в прес-релізі, розміщеному на сайті КМІС. Також опитування показало, що більшість громадян України вважають “ЄС” головною опозиційною політичною силою в країні. Якби вибори до Парламенту відбулися в найближчі вихідні, то перше місце дісталося б партії Петра Порошенка “ЄС”, за яку віддали б голоси 15,7% виборців.

свіжі рейтинги

Опозиція потіснила з першого місця “Слугу народу”, за яку віддали б свої голоси 15,5% виборців. Третє місце дісталося партії Юлії Тимошенко “Батьківщина” – 13,6%. За “ОПЗЖ” проголосувало б 13% виборців. 5% -й бар’єр подолали б такі політичні сили: “Сила і честь”, “Наші”, “РПЛ” і “Українська стратегія Гройсмана”. 27,2% опитаних вважають партію “ЄС” головною опозиційною силою по відношенню до діючої влади.

Свіжі рейтинги

Свіжі рейтинги

55,5% опитаних заявили, що за останні два роки фінансовий стан їх сім’ї значно погіршився. Більше 70% впевнені, що винуватцями економічної кризи в Україні є чинна влада. 44,9% українців впевнені, що нинішня влада не відрізняється від попередньої. Одночасно з цим представники КМІС оприлюднили і новий президентський рейтинг. Так,

  • за Володимира Зеленського готові віддати свої голоси 24,7% виборців. Ці цифри на 9% нижче вересневих. Головна причина – скандал Pandora Papers і “вагнергейт”.
  • за Петра Порошенка свої голоси віддали б 15,5% виборців.

У КМІС повідомили, що опитування проводилося методом телефонних інтерв’ю по всій території України, за винятком тимчасово окупованих.

Всього було опитано 1200 респондентів.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »