Слов'янська ТЕС слідом за державними зупинена через відсутність вугілля

Слов’янська ТЕС компанії “Донбасенерго”, яка належить народному депутату Максиму Єфімову, вранці 23 жовтня зупинила роботу

Як повідомляє DroBro з посиланням на дані державної компанії НЕК “Укренерго” зупинка відбулась через відсутність вугілля.

Станом на 10:30 суботи станція повністю зупинена і не виробляє електроенергію. Обидва блоки не можуть нести навантаження через відсутність палива, в першу чергу вугілля.

За даними Міністерства енергетики, станом на 22 жовтня, на Слов’янській ТЕС залишилося запасу антрацитового вугілля на 2 дні роботи, газового – на 7 днів.

Відставання від графіка накопичення на Слов’янській ТЕС становити 200 тис. т.

На попередньому тижні компанія ДТЕК Ріната Ахметова почала екстрені поставки вугілля на Слов’янську ТЕС “Донбасенерго” для недопущення її зупинки. Було відвантажено близько 11 тис.т., що дозволило підтримати роботу станції протягом тижня.

Також ДТЕКом були організовані поставки 37,5 тис.т вугілля на державні ТЕС “Центренерго”, на яких ситуація з вугіллям найбільш критична.

Протягом останнього місяця кожен другий блок державних ТЕС не працює через відсутність вугілля.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24
Це Дро ... Бро! 

Від admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »