ЗСУ доведеться відійти від Сіверодонецька, наші захисники вже отримали таку команду

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

«ЗСУ доведеться відійти від Сіверодонецька. Наші захисники вже отримали таку команду. Захисники Сіверодонецька відходитимуть із міста на нові, більш укріплені позиції», — сказав він.

За його словами, рашисти майже зруйнували Сіверодонецьк, критична інфраструктура знищена вся, пошкоджено 90 % міста, 80% житлових будинків доведеться зносити – відновленню вони не підлягають, передає DROBRO.

В ефірі національного телемарафону Сергій Гайдай пояснив таке рішення.

«На жаль, так, доведеться відводити наших хлопців. Не треба розводити так звану „зраду“. Ніхто не залишає наших хлопців та не допустить оточення. Зараз така ситуація, коли перебувати на розбитих за багато місяців позиціях просто заради того, щоб там перебувати, не має сенсу. Щодня пропорційно кількість загиблих на неукріплених територіях може зростати. Тому було прийнято таке рішення, вони вже отримали таку команду — відходити на нові позиції та нові укріплені райони і звідти повноцінно вести бойові дії та завдавати шкоди ворогові», — зазначив голова ОВА.

Сергій Гайдай також додав, що війська орків просуваються в напрямок Лисичанська з Тошківки-Золотого. На околиці вже заходили ворожі ДРГ, атаки пройти вглиб міста були відбиті.

Підпишись на наш Twitter DroBro7/24 Допомогти нашим ЗМІ легко. Це активність в соцмережах (підписка, вподобайка, репост, коментар). Це вкрай важливо для існування ресурсу.
Разом до перемоги!!!

З окупованого Старобільська в бік Лисичанська зафіксовано перевезення орками шістьох «Точок-У».

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »