Стокгольм та Гельсінкі вже цього літа можуть подати заявки на членство в Північноатлантичному альянсі

Склад НАТО вже в найближчому майбутньому може розширитися до 32 країн за рахунок приєднання до блоку Швеції та Фінляндії. Не виключено, що заявки Стокгольма та Гельсінкі на членство в Альянсі будуть подані наступного літа, передає DROBRO.

У середу, 13 квітня, прем’єр-міністри Швеції та Фінляндії провели спільну прес-конференцію, під час якої поділилися планами країн на інтеграцію з Військово-політичним блоком. Так, глава фінського уряду Санна Марін повідомила, що країна має намір найближчими тижнями ухвалити рішення про те, чи варто їй приєднуватися до НАТО.

За її словами, рішення прийматиметься фінською стороною самостійно, немає необхідності в тому, щоб це питання вирішувалося одночасно зі Швецією.

“Я б воліла, щоб ми зробили однаковий вибір для регіону, але Швеція має вирішити сама”, – наголосила прем’єр-міністр.

Тим часом, шведські ЗМІ повідомляють, що прем’єр-міністр Швеції Магдалена Андерссон планує подати заявку на вступ країни до НАТО під час мадридського саміту Альянсу, який пройде 29 – 30 червня. Правлячі у Швеції соціал-демократи вже визначилися з цим рішенням і тепер очікують, коли свою позицію оголосить влада Фінляндії.

У свою чергу The Times пише, що потенційне членство Швеції та Фінляндії в НАТО було темою численних зустрічей міністрів закордонних справ країн-членів Альянсу минулого тижня.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »