61-річний голлівудський актор каже, що має намір повернутися до України

В інтерв’ю Hollywood Authentic Шон Пенн повідомив, що вже сам готовий взяти в руки зброю, щоб боротися разом із Україною проти мордора у цій повномасштабній війні, розв’язаній ерефією, повідомляє DROBRO.

Шон якраз був в Україні в лютому, коли рашисти розпочали своє вторгнення. Він знімав документальний фільм Vice Studios про вторгнення рашистів в країну і розповідав раніше в інтерв’ю, що покинув свою машину і разом із двома колегами змушений був пройти кілька миль пішки до польського кордону, щоб врятуватися від війни.

«Я був в Україні двічі. Я був у Маріуполі. Я був на передовій у Маріуполі у листопаді 2021 року, відтоді він зазнав неймовірного нападу з боку рашистів 2014 року. Я провів час у Києві, у Львові. Люди разом, як ніколи раніше, і, як я вже сказав, це історична спадщина Зеленського, тому що він людина, яка це зробила. У нього ніколи не відібрати того, що він об’єднав українців для боротьби за свою країну», — каже Пенн.

«Днями я був на заправці в Брентвуді і тепер думаю про те, щоб підняти зброю проти ерефії? Що, чорт забирай, відбувається?», — запитав він, пише Independent.

Пенн активно виступає на підтримку України та закликає США вкласти все у підтримку країни та її народу. Сам Шон та некомерційна організація CORE (Community Organized Relief Effort), заснована актором 2010 року, нині підтримує українських біженців у Польщі. Шон допомагає і продовжує знімати свій документальний фільм, який тепер уже, ймовірно, буде зовсім іншим, ніж він замислювався спочатку.

Нагадаємо, раніше Шон Пенн заявив, щоб Американська кіноакадемія надала можливість виступити на премії «Оскар» Володимиру Зеленському. Актор пропонував бойкотувати захід, якщо цього не станеться та додав, що знищить свою нагороду. Церемонія відбулася у ніч проти 28 березня. На заході Зеленський так і не виступив.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »