Швейцарський стартап Destinus з 2023 року неофіційно постачає ЗСУ дрони

Стартап Destinus був започаткований росіянином Михайлом Кокоричем, який виступає проти політики Путіна і навіть відмовився від паспорта рф. Нещодавно французьке видання Challenges опублікувало статтю про те, що незабаром філія стартапу буде відкрита і у Франції, передає DROBRO.

Сама компанія спочатку займалася розробкою гіперзвукового безпілотника, який літатиме зі швидкістю до 5 Mach. Такі безпілотники планують випускати як для вантажного, так і пасажирського ринків. Також днями стало відомо, що компанія таємно постачає в Україну своїх безпілотників. Більше того, Destinus є найбільшим європейським постачальником дронів України. Першу партію було передано у другому кварталі 2023 року.

Наразі вже передано більше 100 таких безпілотників. Кокорич в інтерв’ю пресі заявив, що щомісяця його компанія постачає до 100 дронів і більша частина йде Києву. Оскільки Україна є основним замовником, незабаром у нашій країні планується будівництво нового заводу. У Destinus пояснили, що їх дрони можна використовувати як вантажні, так і у військовій галузі. Свого часу Кокорич очолював у рф стартап Dauria Aerospace.

За його словами, безпілотники можуть летіти на відстань від 750 до 2 тисяч кілометрів. Зараз компанія працює над дронами типу Hornet та Ruta, що літають зі швидкістю до 300 км/год. При цьому останній тип може перехоплювати в повітрі ворожі дрони.

Від admin