Путін боїться, що Шойгу наступного тижня "зробить держпереворот у РФ"

Міністр оборони рф після тривалої відсутності з’явився на публіці та озвучив нові скромніші цілі війни проти України

Через місяць війни на московії вже не згадують про “демілітаризацію” та “денацифікацію” України. Міністр оборони рф сергій шойгу 29 березня з’явився на публіці після тривалої відсутності та озвучив нові цілі “спецоперації”. Відео із заявою оленевода було опубліковано на Фейсбук сторінці DroBro7/24.

Пастух оленів оголосив про те, що рашисти нібито “суттєво знизили бойовий потенціал” української армії. Він анонсував нове завдання рашистів – окупація всієї території Донецької та Луганської областей України.

“Основні завдання першого етапу операції виконані… Це дозволяє зосередити основну увагу та основні зусилля на досягненні головної мети – “визволенні” Донбасу”, – заявив рашист.

Рашистам довелося переглянути свої цілі у війні з Україною через провал бліцкригу. Наступ орків повністю зупинено у прикордонних районах, ворогу не вдалося взяти під свій контроль жодного великого міста України. Більше того, ЗСУ останнім часом пішли у впевнений контрнаступ і почали звільняти свої території. За таких скромних результатів рашисти зазнавала в бойових діях катастрофічних втрат, яких не знала після закінчення Другої світової війни.

За даними Генштабу ЗСУ, на ранок 29 березня втрати орків перевищили 17 тисяч людей лише вбитими. Знищено тисячі одиниць техніки. Днями американська розвідка повідомила, що рф змінює стратегію та відвела основні сили на Донбас для прориву. За словами начальника Головного розвідуправління Міноборони України Кирила Буданова, рф вирішила нав’язати Україні так званий “корейський сценарій” поділу країни.

Заяву погонича оленів у Telegram прокоментував відомий український воєнкор Андрій Цаплієнко. Його здивували слова про нібито успішне завершення першої фази “спецоперації”. “Міністр оборони вважає успіхом загибель майже 18 тисяч військових та втрату понад 100 літаків та сотень одиниць військової техніки”, – зазначив журналіст.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »