Перебіг переговорів України і росії у Стамбулі

Зараз ідуть інтенсивні консультації з декількох важливих питань, ключове з них – договір про міжнародні гарантії безпеки для України

На переговорах української та рашистської делегацій, що проходять у Стамбулі, сторони обговорюють договір про міжнародні гарантії безпеки для України, припинення вогню та вирішення гуманітарних питань на території України.

Про це повідомив радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк на проміжному брифінгу в Туреччині, передає DROBRO.

«Зараз ідуть інтенсивні консультації з декількох важливих питань. Ключове з них – договір про міжнародні гарантії безпеки для України. Тільки з цим договором ми можемо закінчити війну так, як це потрібно Україні.

Не менш важливий блок питань – припинення вогню заради того, щоб ми могли вирішити гуманітарні проблеми, які накопичилася», – сказав Подоляк.

Подоляк додав, що «сьогодні маємо ще одну проблему, вона стає все більшою і більшою – це проблема ескалації війни, ескалації ненависті, ескалації порушення звичаїв і правил ведення війни не тільки на полях боїв».

За його словами, і в прямому ефірі подеколи йдуть заклики знищувати ту чи іншу націю, порушується Женевська конвенція по відношенню до військовополонених.

ЗСУ буде слідкувати, щоб не порушувалися права рашистів і очікуються цього ж від ворога.

Подоляк наглосив, що обидві сторони мають дотримуватися конвенцій і зупиняти їх порушення.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »