Служба безпеки України заявила, що провела масштабну спецоперацію, під час якої нейтралізувала розгалужену агентурну мережу ФСБ рф

Як повідомляє DROBRO з посиланням на пресслужбу СБУ, всього було затримано 19 осіб у Києві, Харкові, Одесі, Запоріжжі, на Дніпропетровщині та Вінничині.

“Затримані особи коригували ракетні обстріли українських міст і розвідували позиції підрозділів ЗСУ, а також збирали інформацію щодо місць утримання російських полонених. Крім того, вони займалися підбором даних про учасників національного спротиву, які підпільно протидіють загарбникам на тимчасово окупованих територіях півдня України”.

Ворожою групою керував з Херсонщини агент російських спецслужб. Отримані розвіддані він по ланцюгу передавав окупантам, серед яких був і радник ставленика Кремля в анексованому Криму Сергія Аксьонова.

Під час проведення обшуків правоохоронці знайшли зброю, комп’ютерну техніку та засоби зв’язку з доказами злочинів, не кажучи про прокремлівські агітаційні матеріали.

В СБУ кажуть, що знешкодивши ворожу мережу, запобігли численним ракетно-бомбовим ударам по цивільній інфраструктурі та житловим будинкам українців.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »