Войовнича політика Кремля по відношенню до України тягне на дно російську грошову одиницю та економіку РФ загалом

Російський рубль став найгіршою валютою світу щодо долара на початку 2022 року. За січень російська валюта ослабла до американської більш ніж на 5%. Курс долара вперше з листопада 2020 року перевищував позначку 79 рублів, а євро подолав позначку 89 рублів.

Також звалився російський ринок акцій. Ситуація продовжує погіршуватися і просвіту поки що не видно.

Причина того, що відбувається, полягає у геополітичній напруженості навколо України, інформує DroBro.

“Очевидно, що сьогодні зміна, як і в попередні тижні, пов’язана з політичними питаннями, інвестори закладають ризики подальшої ескалації”, – повідомила Forbes економіст “Ренесанс Капіталу” Софія Донець.

За її словами, масовий потік виходу інвесторів з російського ринку продовжиться, а рубль і далі буде схильний до волатильності, поки не стабілізується геополітична ситуація.

У цій думці її підтримав експерт із фондового ринку “БКС Світ інвестицій” Дмитро Бабін. Він назвав єдину умову, яка зможе зупинити тенденцію обвалу російської валюти.

“Запобігти подальшому ослабленню рубля здатні лише надійні свідчення стійкого покращення геополітичної обстановки”, – підкреслив аналітик.

 

Слідкуйте за новинами Дрогобичини та України і Світу в цілому з DroBro підписавшись на Телеграм канал DroBro7/24, або читайте нас у Твітер DroBro7/24

 

Редакція наперед вдячна за будь-яку фінансову допомогу! Слава Україні! Разом ми сила!

Патреон - www.patreon.com/DroBro24

Paypal - поштою turyst2011@gmail.com

Карти Приватбанку - 4731 2191 1674 4610 (гривня), 5168 7427 2261 5436 (долар)

Це Дро ... Бро! 

Від admin

Translate »