Російська оборонна “лінія Суровікіна”, якою прикриваються зараз воєнкори рф, за фактом є потьомкінським селом, пише джерело

Вагнерівські канали російської армії повідомляють, що в Росії вже почався обвал фронту на Південному напрямку, проте російські пропагандисти не хочуть говорити про це вголос, займаючись самозаспокоєнням, передає DROBRO.

Більше того, російські джерела повідомляють, що ситуація починає повторювати прорив ЗСУ у Харківській області, де українська армія протягом кількох діб змогла зайти в тил російської армії та звільнити великі ділянки фронту. Про це у своєму Telegram-каналі пише найманець ПВК “Вагнер”, який пише під ім’ям AP Wagner.

“Вже видно, що розвал фронту розпочався. Решта – бла-бла-бла і самозаспокоєння. Повторюється Харківська область”, – зазначає він.

Більше того, російська оборонна “лінія Суровікіна”, якою прикриваються зараз російські воєнкори, за фактом є потьомкінським селом, яке не зможе стримати наступ ЗСУ. “Вагнервець” зазначає, що диверсанти змогли легко оминути подібне зміцнення під час проникнення до Білгородської області.

Від admin